Skip to main content
header-image
Havacılık

GE Aerospace Türkiye Teknoloji Merkezi Geleceğe Kanat Açıyor!

January 20, 2023

Küçük yaşlarda uçağa binen binlerce kişi, büyüdüğü zaman bu etkileyici aracın dünyasında yer almak üzere kendisine bir hayal kurmuştur. Hayal kurmak, insanın istediğini gerçekleştirmesi için ilk aşama sayılabilir. Bu serüvenin en güzel aşamalarından biri ise herkesi etkileyen yapıların üretiminde büyük pay sahibi olan şirketlerin içerisinde yer alabilmektir. Şimdi hayallerini gerçekleştirmek isteyenleri yeni bir fırsat bekliyor.

Sürdürülebilir havacılığın geleceğini şekillendiren bir ekip düşünün. Bu ekip aynı zamanda, pek çok farklı ülkedeki GEçalışanları ile yakından çalışma, bilgi alışverişi yapma, global network oluşturma şansına sahip olsun…

GE Aerospace Türkiye Teknoloji Merkezi (TTC) ekibi, sahip oldukları köklü geçmiş ile hem kurum kültürünü güçlü bir şekilde yaşıyor ve yaşatıyor hem de yenilikçi uygulamalarıyla geleceğe kanat açıyor. 

Bizimle geleceğe kanat açmak için tıklayın:
https://www.linkedin.com/jobs/search/?currentJobId=3426380401&distance=25&f_C=570550&geoId=102105699&keywords=ge%20aerospace

Özgür, gelişime ve yeni fikirlere açık bir iş kültürüyle çalışan ekibin kurum kültürü üç temel değer üzerine inşa ediliyor:

Alçakgönüllülükle Hareket Et: Saygı ortamı içerisinde çeşitlilik ve dahiliyet bakış açısıyla, iç ve dış tüm paydaşların aktif dinlendiği, başarıların kutlandığı ve başarısızlıklardan öğrenilen bir çalışma ortamı oluşturmak.

Şeffaflıkla Yönet: Samimiyet içerisinde, duyulmak isteneni değil söylenmesi gerekeni söyleyerek, problemleri çözmek için bilgi paylaşımının aktif olduğu ve yapıcı olarak herkesin birbirinin gelişimine katkıda bulunduğu bir çalışma ortamı oluşturmak.

Odaklanarak Sonuç Üret: Psikolojik ve fiziksel iş güvenliğinin ilk sırada olduğu, işi önceliklendirip etkinin maksimize edildiği, müşterilerin gözünden performansı ölçen ve sürekli gelişim bakış açısıyla hep daha iyisini yapmaya herkesin dâhil olduğu bir çalışma ortamı oluşturmak.

GE Aerospace ekibi, havacılık sektörünün teknolojik dönüşümüne katkı sağlarken ofisten veya evden çalışmayı tercih edebiliyor; hibrit ve esnek çalışma modelleriyle GE çalışanları, yöneticileriyle birlikte çalışma saatlerini planlayabiliyor. GE Aerospace, Türkiye’de tüm çalışanların dahil olabileceği teknik ve kişisel gelişim odaklı birçok eğitim düzenleniyor.

TTC çatısı altında çok aktif çalışan bir gönüllüler ekibi var. TTC Volunteers ekibi birçok etkinlik ve projeyi hayata geçirdi ve geçirmeye devam ediyor. Çalışanlar bu etkinliklere gönüllü katılabileceği gibi, yapılan aktivitelere dışardan da maddi/manevi destek olabiliyor. Yine çalışanlardan oluşan TTC Women’s Network ekibi ise GE ve TTC içinde ve dışında, kadın çalışanların kariyer gelişimlerini desteklemek ve eğitimlerine devam eden öğrencileri iş hayatı konusunda bilinçlendirerek iş hayatına hazırlanmalarına destek olmak üzere çalışmaktadır. Bunun için de farklı sivil toplum kuruluşlarının iş birliği ile sayısız proje ve etkinlikler gerçekleştiriliyor: Ödüllü bir proje olan “Kids Are Coding” ile ekonomik açıdan dezavantajlı olan orta okullarda çocuklara kodlama dersleri veriliyor. Mentorluk programları, çeşitli eğitim ve seminerler düzenleniyor.

 

Categories
tags