Skip to main content
Press Release

GE odznaczone za zasługi dla rozwoju polskiej gospodarki

April 22, 2016

Czerwiec 2015 - Beata Stelmach, Prezes GE na Polskę i Kraje Bałtyckie odbiera Odznakę Honorową z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego.

29 czerwca GE otrzymało Odznakę Honorową za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej. Odznaczenia państwowe z rąk Wicepremiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego otrzymało łącznie szesnaście firm, należących do Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce (AmCham), w tym Coca-Cola, Google, IBM, UPC i Marriott Hotel. Odznaka przyznawana jest od grudnia 2014 r. Wyróżnienie nadawane przez Ministra Gospodarki honoruje osoby oraz firmy i instytucje aktywne na polu gospodarki, wnoszące istotny wkład w jej rozwój.

Amerykańska Izba Handlowa w Polsce obchodzi w tym roku dwudziestą piątą rocznicę, a poniedziałkowa uroczystość wskazuje na ogromny udział jej społeczności w Polsce. Dorota Dąbrowski, Dyrektor Zarządzająca AmCham powiedziała: „Jesteśmy dumni, że należy do nas tak wiele wybitnych firm. Chcielibyśmy, aby wszyscy nasi członkowie celebrowali tę wyjątkową okazję”.


business unit